ZABUDLI STE SVOJE ÚDAJE?

Dezinfekčný sprej PureGreen 24

11,00 25,00  (9,17  bez DPH)

PureGreen24 je osvedčený antimikrobiálny dezinfekčný prostriedok a dezodorant v jednom, ktorý ponúka rýchly účinok s jedinečnou 24-hodinovou reziduálnou trvácnosťou. Ponúkame v dvoch veľkostiach.

Návody na použitie
Katalógové číslo: 3511 Kategórie: Značka:

Popis

Hľadáte rýchly a jednoduchý spôsob, ako bezpečne dezinfikovať terapeutické nástroje, pomôcky alebo detské hračky? PureGreen24 je osvedčený antimikrobiálny dezinfekčný prostriedok a dezodorant v jednom, ktorý ponúka rýchly účinok s jedinečnou 24-hodinovou reziduálnou trvácnosťou.

Nehorľavý, nekorozívny, bez zápachu, bez dymu a podráždenia pokožky, osvedčený dezinfekčný prostriedok, PureGreen24 zabíja všadeprítomné batérie.
Žiadna z chemikálií v tomto výrobku nie je považovaná za nebezpečnú spoločnosťou OSHA. Produkt je EPA registrovaný na použitie na detské pomôcky a hračky (nevyžaduje sa žiadne oplachovanie).

PureGreen24 naneste na povrch pomôcky/hračky, počkajte niekoľko minút a potom utrite.

Ďalšie informácie

Objem

120 ml, 950 ml

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

HORE

Podpora APPA

Spájame sa s APPA, aby sme spoločne s vami pomáhali
deťom a dospelým s telesným znevýhodnením!


Výslednú sumu vášho nákupu v e-shope Senzima môžete v poslednom nákupnom kroku navýšiť o dobrovoľný charitatívny príspevok. Táto suma poputuje na podporu organizácie Asociácia pomoci postihnutým - APPA, ktorá od roku 2009 všestranne pomáha deťom a dospelým s telesným postihnutím.

Viac o činnosti APPA sa dozviete na www.appa.sk

Ďakujeme za podporu a ochotu pomáhať!
Váš e-shop Senzima

This will close in 0 seconds