ZABUDLI STE SVOJE ÚDAJE?

Beckmanovej lyžička

9,90  (8,25  bez DPH)

Pomáha zlepšiť oromotorické schopnosti pri prijímaní potravy a senzibilizovať citlivosti ústnej dutiny. V ponuke máme zelenú lyžičku – tvrdú a žltú lyžičku – mäkkú. Cena za 1 kus.

Návody na použitie
Katalógové číslo: 3141 Kategórie: , Značky: ,

Popis

Beckmanovej lyžička je vyvinutá americkou špecialistkou na motorické a komunikačné problémy Debrou Beckmanovou. Pomáha zlepšiť oromotorické schopnosti pri prijímaní potravy a senzibilizovať citlivosti ústnej dutiny. Lyžicka je plytká a úzka, takže je ideálna pre ľudí s malými a úzkymi ústami a obmedzenou funkciou hornej pery. Jej funkčnosť pri kŕmení spočíva v primeranej pevnosti dôležitej na udržanie potravy a mäkkosti/tvrdosti, aby sa v prípade potreby dala ohnúť. Je ľahká, flexibilná, vizuálne zaujímavá a vyrobená z materiálu bez latexu. V ponuke máme zelenú lyžičku – tvrdú a žltú lyžičku – mäkkú.

Beckmanovej lyžička zelená – tvrdá
Beckmanovej lyžička žltá – mäkká

Ďalšie informácie

Farba

Tyrkysová, Zelená, Žltá

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

HORE

Podpora APPA

Spájame sa s APPA, aby sme spoločne s vami pomáhali
deťom a dospelým s telesným znevýhodnením!


Výslednú sumu vášho nákupu v e-shope Senzima môžete v poslednom nákupnom kroku navýšiť o dobrovoľný charitatívny príspevok. Táto suma poputuje na podporu organizácie Asociácia pomoci postihnutým - APPA, ktorá od roku 2009 všestranne pomáha deťom a dospelým s telesným postihnutím.

Viac o činnosti APPA sa dozviete na www.appa.sk

Ďakujeme za podporu a ochotu pomáhať!
Váš e-shop Senzima

This will close in 0 seconds