ZABUDLI STE SVOJE ÚDAJE?

Píšťalka #10

4,00  (3,33  bez DPH)

Píšťalka č. 10 je súčasťou sady dvanástich píšťaliek zameraných na nácvik fúkania a terapie orálnej pozície.

43 na sklade

Návody na použitie
Katalógové číslo: 1022 Kategórie: Značka:

Popis

Píšťalka č. 10 je súčasťou sady dvanástich píšťaliek zameraných na nácvik fúkania a terapie orálnej pozície. Číslo píšťaliek súvisí so vzrastajúcou náročnosťou použitia, teda so silou výdychového prúdu vzduchu, ktorá je potrebná na rozozvučanie píšťaliek. Z hľadiska sily výdychového prúdu vzduchu potrebného na rozozvučanie píšťalky je najjednoduchšia píšťalka číslo 1 a najnáročnejšia je píšťalka číslo 12. Píšťalka č. 10 je z hľadiska náročnosti desiata v poradí.

Z kompletnej hierarchie fúkania v terapii orálnej pozície máme v e-shope Senzima dostupné píštalky s číslom 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 a 10 alebo kompletný KIT obsahujúci všetkých 12 píšťaliek z hierarchie OPT (Terapie orálnej pozície). Všetky tieto produkty nájdete v sekcii – Pomôcky na podporu reči.

HORE

Podpora APPA

Spájame sa s APPA, aby sme spoločne s vami pomáhali
deťom a dospelým s telesným znevýhodnením!


Výslednú sumu vášho nákupu v e-shope Senzima môžete v poslednom nákupnom kroku navýšiť o dobrovoľný charitatívny príspevok. Táto suma poputuje na podporu organizácie Asociácia pomoci postihnutým - APPA, ktorá od roku 2009 všestranne pomáha deťom a dospelým s telesným postihnutím.

Viac o činnosti APPA sa dozviete na www.appa.sk

Ďakujeme za podporu a ochotu pomáhať!
Váš e-shop Senzima

This will close in 0 seconds