ZABUDLI STE SVOJE ÚDAJE?

Beckmanovej trojuholník modrý

15,00  (12,50  bez DPH)

Hryzadlá majú hrbolce a výstupky, ktoré simulujú rôzne textúry potravín pri žuvaní. Senzorické vstupy pre pery, ďasná a jazyk sa docielia cez štruktúrované strany.

Modrá: stredne tvrdé

17 na sklade

Návody na použitie
Katalógové číslo: 3002 Kategórie: Značky: , ,

Popis

Logopedička Debra Beckman vyvinula tri typy hryzadiel v tvare trojuholníka, ktoré sa líšia svojou tvrdosťou. Žlté hryzadlo je najmäkšie, modré je strednej tvrdosti, zelené je najtvrdšie. Vhodné pre deti od 6 mesiacov do 2 rokov, pre deti s postihnutím v akomkoľvek veku. Hryzadlá sa dobre uchopujú do ruky.

Hryzadlá majú hrbolce a výstupky, ktoré simulujú rôzne textúry potravín pri žuvaní. Senzorické vstupy pre pery, ďasná a jazyk sa docielia cez štruktúrované strany.

Vďaka skúsenosti s touto pomôckou malé deti, alebo deti so zvýšenou citlivosťou v ústach ľahšie prijmú potravu rôznej konzistencie a textúry a vhodná stimulácia pomocou tohto hryzadla môže byť aj prevenciou averzívnych reakcií pri čistení zubov a pri orofaciálnej stimulácii.

Pozrite si kompletnú ponuku pomôcok na žuvanie a hryzenie.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

HORE

Podpora APPA

Spájame sa s APPA, aby sme spoločne s vami pomáhali
deťom a dospelým s telesným znevýhodnením!


Výslednú sumu vášho nákupu v e-shope Senzima môžete v poslednom nákupnom kroku navýšiť o dobrovoľný charitatívny príspevok. Táto suma poputuje na podporu organizácie Asociácia pomoci postihnutým - APPA, ktorá od roku 2009 všestranne pomáha deťom a dospelým s telesným postihnutím.

Viac o činnosti APPA sa dozviete na www.appa.sk

Ďakujeme za podporu a ochotu pomáhať!
Váš e-shop Senzima

This will close in 0 seconds