ZABUDLI STE SVOJE ÚDAJE?

VYTVORIŤ ÚČET

Senzima.sk

Prinášame široké spektrum logopedických a adaptívnych pomôcok amerických značiek TalkTools® a EazyHold® určených pre profesionálov – logopédov a terapeutov, ale i pre rodičov a opatrovateľov detí a dospelých s rozličnými diagnózami ovplyvňujúcimi reč a prijímanie potravy, nevynímajúc problémy súvisiace s hrubou a jemnou motorikou. 

Pomôcky TalkTools® boli navrhnuté v spolupráci so špičkovými americkými odborníkmi z oblasti logopédie. Ich používanie výrazne zlepší výsledky logopedickej starostlivosti u vašich pacientov alebo rodinných príslušníkov. Pre lepšie využitie potenciálu pomôcok prinášame aj fotografie a inštruktážne videá ako pomôcky správne použiť.

V spolupráci s americkou firmou TalkTools® sme schopní v prípade záujmu zorganizovať aj školenia alebo semináre s odborným spolupracovníkom tejto značky.

Pomôcky EazyHold® boli vynájdené v USA tromi sestrami, ktoré pochopili, aké dôležité je udržať si samostatnosť aj napriek nepriazni osudu. Inovatívne adaptívne pomôcky sú určené pre pre všetky vekové kategórie osôb, ktoré majú problémy s úchopom predmetov. 

Budeme vďační za každú informáciu, ako sa vám s pomôckami pracuje, ako na ne reagujú vaši pacienti, aj ako vám pomáhajú v každodennej starostlivosti o vašich blízkych. Tešíme sa na spoločne dosiahnuté výsledky!

Vaša Senzima

HORE