ZABUDLI STE SVOJE ÚDAJE?

Hryzacie bloky

39,00  (32,50  bez DPH)

logopedická pomôcka sa využíva v rámci čeľustného rehabilitačného programu na diagnostiku aj terapiu stability a sily čeľuste a tiež pohybu a polohy sánky. Ponúkame dva druhy blokov – červené tvrdé alebo fialové – mäkké.

Návody na použitie
Katalógové číslo: 1521 Kategórie: Značka:

Popis

Táto logopedická pomôcka sa využíva v rámci čeľustného rehabilitačného programu na diagnostiku aj terapiu (tiež terapiu orálnej pozície) stability a sily čeľuste a tiež pohybu a polohy sánky. Umožňuje nácvik symetrickej sily čeľuste, postupného zväčšovania alebo zmenšovania čeľustného uhla a nakoniec plynulého pohybu sánky. Je to výborná pomôcka pri terapii dyzartrie, apraxie, dyspraxie.

  • V ponuke máme hryzacie bloky červené – tvrdé a hryzacie bloky fialové – mäkké. V rámci terapie je možné nasadiť postupne najprv bloky mäkké a následne tvrdé.
  • Každé balenie obsahuje dve sady hryzacích blokov.
  • Logopedické pomôcky sú vyrobené z kvalitného, bezpečného, odolného a ľahko umývateľného materiálu.

Ďalšie informácie

Farba

Červená, Fialová

HORE

Podpora APPA

Spájame sa s APPA, aby sme spoločne s vami pomáhali
deťom a dospelým s telesným znevýhodnením!


Výslednú sumu vášho nákupu v e-shope Senzima môžete v poslednom nákupnom kroku navýšiť o dobrovoľný charitatívny príspevok. Táto suma poputuje na podporu organizácie Asociácia pomoci postihnutým - APPA, ktorá od roku 2009 všestranne pomáha deťom a dospelým s telesným postihnutím.

Viac o činnosti APPA sa dozviete na www.appa.sk

Ďakujeme za podporu a ochotu pomáhať!
Váš e-shop Senzima

This will close in 0 seconds