ZABUDLI STE SVOJE ÚDAJE?

Násadec ARK’s Bite Tube Tip – hladký

14,00  (11,67  bez DPH)

Je špeciálne navrhnutý pre cielené, funkčné hryzenie a žuvanie. Je podobný ako Bite-n-Chew Tip XL, len s dutým vnútrom určeným na podporu terapie s jedlom/motivačnou pochúťkou, ktorá sa dá umiestniť do dutého vnútra násadca.

30 na sklade

Návody na použitie
Katalógové číslo: VBTLavAW Kategórie: , Značka:

Popis

Násadec ARK Bite Tube v hladkom prevedení pre vibračné perá Z-Vibe® alebo Sensi bol vyvinutý v spolupráci so Shariom Martinom, OTR/L. Je špeciálne navrhnutý pre cielené, funkčné hryzenie a žuvanie. Je podobný ako Bite-n-Chew Tip XL, len s dutým vnútrom určeným na jedlo. Jednoducho naplňte násadec mäkkým jedlom, ako je jablkový pretlak, jogurt, detská výživa v 1., počiatočnom štádiu terapie. Násadec použite na zahryznutie, na nácvik hryzenia a žuvania, na nácvik príjmu potravy. Je to tiež vynikajúci spôsob, ako začleniť jedlo do dennej rutiny.

Násadec je hladký (farba levanduľová). Je vhodný pre jednotlivcov v počiatočnom štádiu terapie. Pre deti alebo dospelých so slabým zhryzom začnite s dutou špičkou Bite Tube Tip a prejdite postupne na pevnú špičku Bite-n-Chew (Koncovka Bite-n-Chew sa predáva samostatne). Použite ktorýkoľvek z týchto násadcov na zlepšenie žuvania a sily čeľuste. Ak chcete, môžete tento dutý násadec odstrihnúť na kratšiu dĺžku pomocou nožníc. Je to výborný doplnok k akémukoľvek nástroju určenému na kŕmenie / orálnu motorickú terapiu!

  • Vyrobené v USA, medicínsky stupeň, v súlade s FDA.
  • Bez BPA, PVC, olova, ftalátov alebo latexu.
  • Meria približne 7,6 cm na dĺžku a ca. 1,2 cm v priemere.
  • Vhodné do umývačky riadu.
  • Na použitie s vibračnými perami Z-Vibe alebo Sensi.

Upozornenie: Terapeutický násadec používajte pod dohľadom dospelej osoby.

HORE

Podpora APPA

Spájame sa s APPA, aby sme spoločne s vami pomáhali
deťom a dospelým s telesným znevýhodnením!


Výslednú sumu vášho nákupu v e-shope Senzima môžete v poslednom nákupnom kroku navýšiť o dobrovoľný charitatívny príspevok. Táto suma poputuje na podporu organizácie Asociácia pomoci postihnutým - APPA, ktorá od roku 2009 všestranne pomáha deťom a dospelým s telesným postihnutím.

Viac o činnosti APPA sa dozviete na www.appa.sk

Ďakujeme za podporu a ochotu pomáhať!
Váš e-shop Senzima

This will close in 0 seconds