ZABUDLI STE SVOJE ÚDAJE?

Internetový obchod SENZIMA prináša široké spektrum logopedických a adaptívnych pomôcok amerických značiek TalkTools® a EazyHold® určených pre profesionálov – logopédov a terapeutov, ale i pre rodičov a opatrovateľov detí a dospelých s rozličnými diagnózami ovplyvňujúcimi reč a prijímanie potravy, nevynímajúc problémy súvisiace s hrubou a jemnou motorikou.

Spolupracujeme

TalkTools®

Pomôcky TalkTools® boli navrhnuté v spolupráci so špičkovými americkými odborníkmi z oblasti logopédie. Ich používanie výrazne zlepší výsledky logopedickej starostlivosti u vašich pacientov alebo rodinných príslušníkov. Pre lepšie využitie potenciálu pomôcok vkladáme, podľa dostupnosti, k vybraným produktom inštruktážne videá alebo fotografie ako pomôcky správne použiť. V spolupráci s americkou firmou TalkTools® sme schopní v prípade záujmu zorganizovať aj školenia alebo semináre s odborným spolupracovníkom tejto značky.

EazyHold®

Pomôcky EazyHold® boli vynájdené v USA tromi sestrami, ktoré pochopili, aké dôležité je udržať si samostatnosť aj napriek nepriazni osudu. Inovatívne adaptívne pomôcky sú určené pre všetky vekové kategórie osôb, ktoré majú problémy s úchopom predmetov. 

Dominika Laníková

Jmenuji se Dominika Laníková, jsem logopedkou ve zdravotnictví v předatestační přípravě a také vlastním instagramový účet s názvem Logochvilka. Vystudovala jsem magisterské studium – jednooborovou logopedii na Univerzitě Palackého v Olomouci a bakalářské studium – jednooborovou psychologii na Vysoké škole Humanitas. Ráda se učím novým věcem a využívám každé příležitosti, která se naskytne. Zastávám celostní individuální přístup, který zahrnuje mimo jiné i koncept TOP (Terapie orální pozice), s nímž jsem se poprvé seznámila právě díky SENZIMA.

★★★

Ambasádorka SENZIMA

Dominikine videá o logo pomôckach môžete sledovať na Instagrame.

Asociácia pomoci postihnutým - APPA

APPA poskytuje pomoc deťom a dospelým s vrodenými alebo získanými poruchami pohybového a oporného ústrojenstva alebo poškodením nervového ústrojenstva či viacnásobným postihnutím (predovšetkým DMO, muskulárne dystrofie, autizmus, skleróza multiplex, postihnutie po úrazoch, amputáciách končatín, po mozgových príhodách).

INFO: Členovia Klubu APPA si môžu výrobky z e-shopu Senzima hradiť prostredníctvom prostriedkov v APPA.

Rozvoj dieťaťa

Občianske združenie Rozvoj dieťaťa vzniklo na podporu vzdelávania detí so zdravotným znevýhodnením. Jednou zo zakladateliek tohto OZ je zrakovo postihnutá špeciálna pedagogička Mgr. Hana Černická, ktorej cieľom je, aby každé dieťa so zdravotným znevýhodnením mohlo žiť plnohodnotný život s čo najvyššou možnou mierou samostatnosti. Pomoc deťom so zdravotným postihnutím a ich rodinám je pre členov Rozvoja Dieťaťa životnou výzvou, radosťou a možnosťou odovzdať svoje životné skúsenosti ľuďom, ktorí to potrebujú.

ProPrios Medical Center

Rehabilitačné centrum so sídlom v Bratislave pomáha prostredníctvom modernej formy rehabilitácie deťom získať schopnosť sedieť, stáť a chodiť, osvojiť si jemnú motoriku a reč pomocou najnovších postupov v prepojení s know-how v oblasti neurorehabilitácie. Logopedická intervencia je súčasťou ponuky centra, s ktorým spolupracujeme od začiatku jeho vzniku.

Budeme vďační každému zákazníkovi nášho e-shopu za informácie, ako sa vám s pomôckami pracuje, ako na ne reagujú vaši pacienti, aj ako vám pomáhajú v každodennej starostlivosti o vašich blízkych. Ozvite sa nám. 

Tešíme sa na spoločne dosiahnuté výsledky!

HORE

Podpora APPA

Spájame sa s APPA, aby sme spoločne s vami pomáhali
deťom a dospelým s telesným znevýhodnením!


Výslednú sumu vášho nákupu v e-shope Senzima môžete v poslednom nákupnom kroku navýšiť o dobrovoľný charitatívny príspevok. Táto suma poputuje na podporu organizácie Asociácia pomoci postihnutým - APPA, ktorá od roku 2009 všestranne pomáha deťom a dospelým s telesným postihnutím.

Viac o činnosti APPA sa dozviete na www.appa.sk

Ďakujeme za podporu a ochotu pomáhať!
Váš e-shop Senzima

This will close in 0 seconds