ZABUDLI STE SVOJE ÚDAJE?

TalkTools® Bite Tube Set

50,00  (41,67  bez DPH)

Set 4 hryzadiel. TalkTools Bite Tubes pomôžu naučiť žuvanie, hryzenie, normalizujú ústne návyky a základné perorálne motorické zručnosti.

9 na sklade

Návody na použitie
Katalógové číslo: 1531 Kategórie: , Značky: , ,

Popis

TalkTools Bite Tubes pomôžu naučiť žuvanie, hryzenie, normalizujú ústne návyky a základné perorálne motorické zručnosti. Žuvacie trubičky a hryzadlá sú terapeutickým nástrojom určeným na zvýšenie sily čeľuste v ústnych motorických cvičeniach. Prinášajú vhodný orálno-senzorický vstup pre tých, ktorí potrebujú zlepšiť spracovanie informácií zo zmyslov, u ktorých pretrvávajú sacie zlozvyky (cucanie palca, pitie s dojčeneckej fľaše), pre deti s autistickými prejavmi, poruchami pozornosti a hyperaktivitou.

Všetky štyri hryzadla v tejto súprave pomôžu naučiť žuvanie, hryzenie, normalizujú ústne návyky a základné perorálne motorické zručnosti. Používajú sa hierarchicky podľa dosiahnutého stupňa zručností dieťaťa alebo dospelého. Postupne docielené zručnosti sa  môžu prejaviť v lepšej zrozumiteľnosti reči a v žutí potravy, čím sa zvýši aj bezpečnosť pri kŕmení a prijímaní potravy.

Prinášajú vhodný orálno-senzorický vstup pre tých, ktorí potrebujú zlepšiť spracovanie informácií zo zmyslov, u ktorých pretrvávajú sacie zlozvyky (cucanie palca, pitie s dojčeneckej fľaše), pre deti s autistickými prejavmi, poruchami pozornosti a hyperaktivitou.

Set obsahuje jednu červenú Chewy Tube®, jednu žltú Chewy Tube®, jednu fialovú Chewy, jednu zelenú Chewy a originálnu inštruktážnu brožúru TalkTools.

  • Pre žuvanie a hryzenie, stimuláciu, eliminujú brúsenie zubov
  • Opätovne použiteľné, odolné a ľahko čistiteľné
  • Netoxické, bez latexu, olova, PVC a ftalátov

Starostlivosť

Pred a po použití dôkladne očistite teplou vodou. Pravidelne kontrolujte integritu produktu z hľadiska opotrebovania a vymeňte ho, ak sa prejaví poškodenie, vážne puklinky alebo iné zmeny. Vhodné do umývačky riadu.

Varovanie

  • Používajte pod dohľadom dospelej osoby
  • Neodporúča sa používať počas spánku
  • Na zaistenie bezpečného používania je potrebná pravidelná kontrola

Hryzadla v tvare T sa dajú zakúpiť v e-shope Senzima aj jednotlivo, aj dvojica hryzadiel Chewy v sete. Pozrite si celú ponuku hrýzadiel TalkTolls.

HORE

Podpora APPA

Spájame sa s APPA, aby sme spoločne s vami pomáhali
deťom a dospelým s telesným znevýhodnením!


Výslednú sumu vášho nákupu v e-shope Senzima môžete v poslednom nákupnom kroku navýšiť o dobrovoľný charitatívny príspevok. Táto suma poputuje na podporu organizácie Asociácia pomoci postihnutým - APPA, ktorá od roku 2009 všestranne pomáha deťom a dospelým s telesným postihnutím.

Viac o činnosti APPA sa dozviete na www.appa.sk

Ďakujeme za podporu a ochotu pomáhať!
Váš e-shop Senzima

This will close in 0 seconds