ZABUDLI STE SVOJE ÚDAJE?

TalkTools® Baby Chewy’s™

13,50  (11,25  bez DPH)

Zábavné Baby Chewy’s hryzadlá na precvičenie hryzenia a žuvania obľubujú už najmenšie deti, ich rodičia, ako aj mnohí terapeuti pri práci s detským pacientom.

Návody na použitie
Katalógové číslo: 3051 Kategórie: Značky: , , ,

Popis

Zábavné Baby Chewy’s hryzadlá na precvičenie hryzenia a žuvania obľubujú už najmenšie deti, ich rodičia, ako aj mnohí terapeuti pri práci s detským pacientom. Výborní pomocníci, ktorí pomôžu uspokojiť zmyslové potreby úst na cestách, v škole/ škôlke, pri terapii alebo doma. Talktools  hryzadlá sa dajú použiť ako orálne pomôcky alebo ako alternatíva k orálnym návykom, ako je hryzenie, cmúľanie palca alebo cumlanie cumlíka. Je dokázané, že hryzadlá pomáhajú udržiavať pozornosť počas učenia alebo hry. Svojim vzhľadom upútajú farebné hryzadlá pozornosť aj menších detí.

V E-shope Senzima ponúkame dve verzie hryzadlá – pistáciové (tyrkysové) mäkké a rúžové tvrdé. Obe hryzadlá majú rovnakú hrbolatú textúru na povrchu, líšia sa len v tvrdosti materiálu a farbe.

Vlastnosti a výhody

  • Vyrobené v USA
  • Poskytuje proprioceptívny vstup na zlepšenie orálnej motoriky.
  • Uspokojuje potreby klientov na stimuláciu TMK. Alternatíva k orálnym návykom (hryzenie, cmúľanie palca, škrípanie zubami a cumlanie cumlíka).
  • Môže pomôcť deťom udržať pozornosť počas učenia alebo hry.
  • V súlade s FDA, bez latexu, olova, BPA a ftalátov.

Ľubovoľná možnosť žuvania bez nutnosti určenia presnej terapie.
Hryzadlo nie je hračka, jeho používanie si vyžaduje rodičovský dohľad.

Pred a po použití dôkladne očistite teplou mydlovou vodou. Pravidelne kontrolujte integritu produktu z hľadiska opotrebovania a vymeňte ho, ak sa prejaví poškodenie, vážne praskliny alebo iné zmeny. Hryzadlá je možné umývať v umývačke riadu.

Upozornenie
Neodporúča sa používať počas spánku. Na zaistenie bezpečného používania je potrebná pravidelná kontrola.

Celú ponuku dostupných TalkTools hryzadiel nájdete v našom e-shope v kategórii Pomôcky na žuvanie a hryzenie.

HORE

Podpora APPA

Spájame sa s APPA, aby sme spoločne s vami pomáhali
deťom a dospelým s telesným znevýhodnením!


Výslednú sumu vášho nákupu v e-shope Senzima môžete v poslednom nákupnom kroku navýšiť o dobrovoľný charitatívny príspevok. Táto suma poputuje na podporu organizácie Asociácia pomoci postihnutým - APPA, ktorá od roku 2009 všestranne pomáha deťom a dospelým s telesným postihnutím.

Viac o činnosti APPA sa dozviete na www.appa.sk

Ďakujeme za podporu a ochotu pomáhať!
Váš e-shop Senzima

This will close in 0 seconds