ZABUDLI STE SVOJE ÚDAJE?

Medvedík s rúčkami

16,50  (13,75  bez DPH)

Terapeutický pohár, ktorý učí piť deti cez slamku s praktickými rúčkami pre lepší úchop.

34 na sklade (dostupné na objednávku)

Návody na použitie
Katalógové číslo: 1501 Kategórie: Značka:

Popis

Terapeutický pohárik Medvedík používajú logopédi a výživoví poradcovia po celom svete na výučbu zaoblovania pier, zaťahovania jazyka a ďalších orálno-motorických zručností. Pomôcka je vhodná aj pre batoľatá pri prechode kŕmenia z fľaše na pitie z pohára. Flexibilná slamka a stlačiteľné telo tohto pohárika z neho robia dokonalý nástroj na odučenie dieťaťa od fliaš alebo sacích pohárikov. Honey Bear Small je originál TalkTools® terapeutický pohárik, ktorý umožňuje kontrolovať tok tekutiny do úst dieťaťa a povzbudzuje ho, aby sa naučilo piť cez slamku.

  • Objem, ca. 210 ml (7 fl. oz.)
  • Praktické rúčky
  • Nepriepustné veko
  • Nevhodné do umývačky riadu alebo mikrovlnnej rúry
  • Obsahuje jednu náhradnú slamku a originálnu inštruktážnu brožúru TalkTools v anglickom jazyku.

Pitie cez slamku – mnoho detí vykazuje slabé orálne pohyby pri podávaní jedla lyžicou a to aj napriek úsiliu pri intervencii alebo terapií. Pitie týchto tradične lyžicou podávaných jedál cez slamku môže vylepšiť fungovanie orálnych pohybov. Začnite so slamkou so širokým priemerom a jemne zahustenou tekutinou (napr.: nektárovej štruktúry. Keď sa orálne fungovanie zlepší, zmenšite priemer slamky – postúpte v hierarchii pitia cez slamku vyššie. Slamka #1 je najjednoduchšia, #8 je najnáročnejšia v poradí. Pri správnom nastavení pitia cez vybranú slamku sú brzdičky na pery dobrým pomocníkom v rámci terapie.

V e-shope Senzima sú dostupné slamky s náročnosťou pitia #1 až #5 alebo celá slamková sada -TalkTools® Straw Kit so všetkými slamkami z hierarchie pitia cez slamku, bloky/brzdičky na pery a manuálom pitia cez slamku v rámci terapie orálnej pozície v anglickom jazyku. V našej ponuke nájdete aj obľúbené flaše so slamkou Medvedík- TalkTools® Honey Bear. Ponúkame dve verzie tejto efektívnej terapeutickej pomôcky menšiu verziu – 150 ml (5 fl. oz.) a väčšiu 210 ml (7 fl. oz.), aj s rúčkami pre lepšie uchopenie.

HORE

Podpora APPA

Spájame sa s APPA, aby sme spoločne s vami pomáhali
deťom a dospelým s telesným znevýhodnením!


Výslednú sumu vášho nákupu v e-shope Senzima môžete v poslednom nákupnom kroku navýšiť o dobrovoľný charitatívny príspevok. Táto suma poputuje na podporu organizácie Asociácia pomoci postihnutým - APPA, ktorá od roku 2009 všestranne pomáha deťom a dospelým s telesným postihnutím.

Viac o činnosti APPA sa dozviete na www.appa.sk

Ďakujeme za podporu a ochotu pomáhať!
Váš e-shop Senzima

This will close in 0 seconds