ZABUDLI STE SVOJE ÚDAJE?

Násadec ARK’s Textured Bite-n-Chew Tip XL

9,90  (8,25  bez DPH)

Textured Bite-n-Chew Tip XL v žltej farbe od ARK je vhodný násadec na vibračné pero Z-Vibe® alebo Sensi a je špeciálne navrhnutý na hryzenie, žuvanie a podporu orálnej motoriky.

29 na sklade

Návody na použitie
Katalógové číslo: VBC201TexAW Kategórie: , Značka:

Popis

Textured Bite-n-Chew Tip XL v žltej farbe od ARK je vhodný násadec na vibračné pero  Z-Vibe® alebo Sensi a je špeciálne navrhnutý na hryzenie, žuvanie a podporu orálnej motoriky. Pri celkovej dĺžke 5 cm môže tento hrot dosiahnuť až do oblasti zadných stoličiek pri nácviku žuvania  a/alebo pri zmyslovom vstupe. Používajte ho na podporu nácviku uhryznutia, rozvíjajte silu a stabilitu čeľuste, cvičte rytmické a rotačné žuvanie atď.  Môže sa použiť aj mimo úst na líca a pery na dodatočnú stimuláciu. Je podobný klasickému Bite-n-Chew Tip XL, ale má pridané hrbolčeky, ktoré jemne znecitlivujú ústa a sú vhodné na nácvik akceptovania textúry. Textúra/povrch násadca tiež simuluje pocit skutočného jedla pre realistický nácvik žuvania.

  • Vyrobené v USA, medicínsky stupeň, v súlade s FDA
  • Bez olova, ftalátov, PVC, BPA alebo latexu
  • Každý hrot meria približne 5 cm na dĺžku a má priemer ca. 1,2 cm.
  • Vhodné do umývačky riadu.
  • Na použitie s vibračnými perami Z-Vibe alebo Sensi.

Upozornenie: Terapeutický násadec používajte pod dohľadom dospelej osoby.

HORE

Podpora APPA

Spájame sa s APPA, aby sme spoločne s vami pomáhali
deťom a dospelým s telesným znevýhodnením!


Výslednú sumu vášho nákupu v e-shope Senzima môžete v poslednom nákupnom kroku navýšiť o dobrovoľný charitatívny príspevok. Táto suma poputuje na podporu organizácie Asociácia pomoci postihnutým - APPA, ktorá od roku 2009 všestranne pomáha deťom a dospelým s telesným postihnutím.

Viac o činnosti APPA sa dozviete na www.appa.sk

Ďakujeme za podporu a ochotu pomáhať!
Váš e-shop Senzima

This will close in 0 seconds