ZABUDLI STE SVOJE ÚDAJE?

TalkTools® Straw Kit – Slamková sada

39,50  (32,92  bez DPH)

Praktická sada slamiek potrebná na implementáciu slamenej hierarchie v rámci terapie orálnej pozície.

69 na sklade

Návody na použitie
Katalógové číslo: 1100 Kategórie: Značka:

Popis

Jedným z pilierov OPT (terapie orálnej pozície) je slamková terapia, ktorá podporuje disociáciu čeľuste, pery a jazyka v dvanástich fázach terapie. Môže sa použiť na nácvik sťahovania jazyka, nácvik kontrolovaných pohybov jazyka a zaobľovania pier a pri výuke iných orálnych motorických zručností. Táto aktivita, podobne ako hierarchia pískania na píšťaľke, je pre klientov (detí aj dospelých) zábavná a logopédi ju oceňujú pre jej efektivitu a cenovú dostupnosť. Kompletná sada obsahuje: všetky slamky z hierarchie slamiek TalkTools (farby sa môžu líšiť), jednu náhradnú slamku #1, bloky/brzdičky na pery a originálnu príručku s pokynmi TalkTools v anglickom jazyku.

Nevhodné do umývačky riadu.

Spoločnosť Talk Tools ponúka pre záujemcov jednohodinový online kurz,v ktorom sa dozviete viac o slamkovej terapii. V e-shope Senzima sú dostupné slamky s náročnosťou pitia #1 až #5 alebo celá slamková sada -TalkTools® Straw Kit so všetkými slamkami z hierarchie pitia cez slamku, bloky/brzdičky na pery a manuálom pitia cez slamku v rámci terapie orálnej pozície v anglickom jazyku. V našej ponuke nájdete aj obľúbené flaše so slamkou Medvedík- TalkTools® Honey Bear. Ponúkame dve verzie tejto efektívnej terapeutickej pomôcky menšiu verziu – 150 ml (5 fl. oz.) a väčšiu 210 ml (7 fl. oz.), aj s rúčkami pre lepšie uchopenie.

HORE

Podpora APPA

Spájame sa s APPA, aby sme spoločne s vami pomáhali
deťom a dospelým s telesným znevýhodnením!


Výslednú sumu vášho nákupu v e-shope Senzima môžete v poslednom nákupnom kroku navýšiť o dobrovoľný charitatívny príspevok. Táto suma poputuje na podporu organizácie Asociácia pomoci postihnutým - APPA, ktorá od roku 2009 všestranne pomáha deťom a dospelým s telesným postihnutím.

Viac o činnosti APPA sa dozviete na www.appa.sk

Ďakujeme za podporu a ochotu pomáhať!
Váš e-shop Senzima

This will close in 0 seconds