ZABUDLI STE SVOJE ÚDAJE?

OPT (Oral Placement Therapy) for Speech Clarity and Feeding

82,00  (68,33  bez DPH)

Kniha OPT for Speech Clarity and Feeding od zakladateľky TalkTools Sara Rosenfeld-Johnson, MS, CCC-SLP je nevyhnutnosťou pre logopédov, fyzioterapeutov alebo aj rodinných príslušníkov, ktorí využívajú OPT (Oral Placement Therapy) – Terapiu orálnej pozície vo svojej praxi.

6 na sklade

Návody na použitie
Katalógové číslo: 2501 Kategórie: Značka:

Popis

Kniha OPT for Speech Clarity and Feeding od zakladateľky TalkTools Sara Rosenfeld-Johnson, MS, CCC-SLP je nevyhnutnosťou pre logopédov, fyzioterapeutov alebo aj rodinných príslušníkov, ktorí využívajú OPT (Oral Placement Therapy) – Terapiu orálnej pozície vo svojej praxi. OPT (terapia orálnej pozície) je logopédia, ktorá využíva kombináciu: (1) sluchovej stimulácie, (2) zrakovej stimulácie a (3) hmatovej stimulácie úst na zlepšenie jasnosti reči. Ako hovorí Sara, táto kniha je „komplexným sprievodcom krok za krokom, ktorý vypĺňa medzeru medzi tým, čo nás učili, a tým, čo potrebujeme vedieť“.

Sprievodca TalkTools OPT (Terapie orálnej pozície)

Autor: Sara Rosenfeld-Johnson, MS, CCC-SLP

  • Pevná väzba so špirálovým chrbtom
  • Štvrté vydanie
  • 228 strán
  • Originál v anglickom jazyku.

Všetky dostupné knihy nájdete v sekcii Odborné publikácie.

HORE

Podpora APPA

Spájame sa s APPA, aby sme spoločne s vami pomáhali
deťom a dospelým s telesným znevýhodnením!


Výslednú sumu vášho nákupu v e-shope Senzima môžete v poslednom nákupnom kroku navýšiť o dobrovoľný charitatívny príspevok. Táto suma poputuje na podporu organizácie Asociácia pomoci postihnutým - APPA, ktorá od roku 2009 všestranne pomáha deťom a dospelým s telesným postihnutím.

Viac o činnosti APPA sa dozviete na www.appa.sk

Ďakujeme za podporu a ochotu pomáhať!
Váš e-shop Senzima

This will close in 0 seconds