ZABUDLI STE SVOJE ÚDAJE?

HORN KIT – Veľká sada píšťaliek

38,00  (31,67  bez DPH)

Kompletná sada píšťaliek z hierarchie pískania podľa terapie orálnej pozície.

55 na sklade

Návody na použitie
Katalógové číslo: HORN1000 Kategórie: Značka:

Popis

Motivačná hierarchia píšťaliek TalkTools učí základné orálne motorické zručnosti potrebné v terapii orálnej pozície. Táto terapia, ktorú vyvinula Sara Rosenfeld-Johnson, rieši nedostatky v gradovaní brušnej dutiny, je nevyhnutným predpokladom na zlepšenie velofaryngeálneho fungovania a zameriava sa na jasnosť reči. V kombinácii so slamkovou hierarchiou je to neoceniteľná technika na elimináciu strkania jazyka. Môže sa tiež použiť na zníženie alebo dokonca odstránenie slinenia.

Terapia orálnej pozície 1. pískanie

CIELE

  • Fonácia
  • Redukcia/eliminácia slinenia
  • Jasnosť
  • Zlepšiť senzorické uvedomenie/zredukovať hypersensitivitu
  • Píšťalková hierarchia je ústredná technika v terapii orálnej pozície
  • Učí zatváranie pier, hodnotenie brušnej dutiny, kontrolované dýchanie, jasnosť reči
  • Súprava obsahuje jednu z každej píšťalky v Hierarchii TalkTools (farby sa môžu líšiť)čiže 12 rôznych typov píšťalky, jednu náhradnú píšťalku #12 a originálnu inštruktážnu brožúru TalkTools
  • Nevhodné do umývačky riadu

Upozornenie: Na používanie píšťalkového terapeutického programu je potrebný dohľad dospelej osoby. Určené na použitie pri terapii orálnej pozície.

Z kompletnej hierarchie fúkania v terapii orálnej pozície máme v e-shope Senzima dostupné píšťalky s číslom 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 a 10 alebo kompletný KIT obsahujúci všetkých 12 píšťaliek z hierarchie OPT (Terapie orálnej pozície). Všetky tieto produkty nájdete v sekcii – Pomôcky na podporu reči.

HORE

Podpora APPA

Spájame sa s APPA, aby sme spoločne s vami pomáhali
deťom a dospelým s telesným znevýhodnením!


Výslednú sumu vášho nákupu v e-shope Senzima môžete v poslednom nákupnom kroku navýšiť o dobrovoľný charitatívny príspevok. Táto suma poputuje na podporu organizácie Asociácia pomoci postihnutým - APPA, ktorá od roku 2009 všestranne pomáha deťom a dospelým s telesným postihnutím.

Viac o činnosti APPA sa dozviete na www.appa.sk

Ďakujeme za podporu a ochotu pomáhať!
Váš e-shop Senzima

This will close in 0 seconds