ZABUDLI STE SVOJE ÚDAJE?

Apraxia Program (set pomôcok)

49,50  (41,25  bez DPH)

Set je ideálny pri prechode klientov s deficitom orálnej pozície a aktivít OPT (terapia orálnej pozície) k produkcii reči. V kombinácii s verbálnymi a vizuálnymi podnetmi poskytujú multisenzorický prístup k uľahčeniu produkcie reči.

5 na sklade

Návody na použitie
Katalógové číslo: 1561 Kategórie: Značka:

Popis

APRAXIA PROGRAM – terapeutický set pomôcok

Tento logopedický program vyvinuli inštruktori zo spoločnosti TalkTools v spolupráci s odborníkom na apraxiu Renee Roy Hillom. Set je ideálny pri prechode klientov s deficitom orálnej pozície a aktivít OPT (terapia orálnej pozície) k produkcii reči. Tri sady pomôcok navádzajú prostredníctvom dotyku s pomôckou k vyslovovaniu konkrétnych hlások /m/, /p/, /b/, /oo/, /oh/, /ee/, /ih/, /eh/, /uh/ a / ah/, tak aby klienti cítili, kde by mali byť artikulátori počas produkcie reči. V kombinácii s verbálnymi a vizuálnymi podnetmi poskytujú multisenzorický prístup k uľahčeniu produkcie reči.

Každý APRAXIA PROGRAM obsahuje:

  • 1x sadu terapeutických trubičiek
  • 1x sadu geometrických terapeutických tvarov
  • 1x sadu rečových / farebných hryzacích blokov (mix mäkkých až tvrdých)
  • 1x praktický a opakovane uzatvárateľný obal
  • Odkaz na návod na použitie a ukážkové videá

V e-shope Senzima je možné zakúpiť Apraxia pomôcky aj jednotlivo: terapeutické trubičky, geometrické terapeutické tvary, hryzacie bloky farebné, hryzacie bloky červené alebo fialové. Všetky pomôcky nájdete v kategórii – Pomôcky na podporu reči.

HORE

Podpora APPA

Spájame sa s APPA, aby sme spoločne s vami pomáhali
deťom a dospelým s telesným znevýhodnením!


Výslednú sumu vášho nákupu v e-shope Senzima môžete v poslednom nákupnom kroku navýšiť o dobrovoľný charitatívny príspevok. Táto suma poputuje na podporu organizácie Asociácia pomoci postihnutým - APPA, ktorá od roku 2009 všestranne pomáha deťom a dospelým s telesným postihnutím.

Viac o činnosti APPA sa dozviete na www.appa.sk

Ďakujeme za podporu a ochotu pomáhať!
Váš e-shop Senzima

This will close in 0 seconds