ZABUDLI STE SVOJE ÚDAJE?

Slamka #1

3,50  (2,92  bez DPH)

Slamka č.1 je prvou v poradí v hierarchii pitia cez slamku v rámci terapie orálnej pozície.

45 na sklade

Návody na použitie
Katalógové číslo: 1101 Kategórie: Značka:

Popis

Pitie cez slamku

Mnoho detí vykazuje slabé orálne pohyby pri podávaní jedla lyžicou a to aj napriek úsiliu pri intervencii alebo terapií. Pitie týchto tradične lyžicou podávaných jedál cez slamku môže vylepšiť fungovanie orálnych pohybov. Začnite so slamkou so širokým priemerom a jemne zahustenou tekutinou (napr.: nektárovej štruktúry. Keď sa orálne fungovanie zlepší, zmenšite priemer slamky – postúpte v hierarchii pitia cez slamku vyššie.

Slamka #1 je najjednoduchšia, #8 je najnáročnejšia v poradí.

POZNÁMKA: Slamky umývajte ručne, nie sú vhodné do umývačky riadu.

V e-shope Senzima sú dostupné slámky s náročnosťou pitia #1 až #5 alebo celá slamková sada -TalkTools® Straw Kit so všetkými slamkami z hierarchie pitia cez slamku, bloky/brzdičky na pery a manuálom pitia cez slamku v rámci terapie orálnej pozície v anglickom jazyku. V našej ponuke nájdete aj obľúbené fľaše so slamkou Medvedík- TalkTools® Honey Bear. Ponúkame dve verzie tejto efektívnej terapeutickej pomôcky menšiu verziu – 150 ml (5 fl. oz.) a väčšiu 210 ml (7 fl. oz.), aj s rúčkami pre lepšie uchopenie.

HORE

Podpora APPA

Spájame sa s APPA, aby sme spoločne s vami pomáhali
deťom a dospelým s telesným znevýhodnením!


Výslednú sumu vášho nákupu v e-shope Senzima môžete v poslednom nákupnom kroku navýšiť o dobrovoľný charitatívny príspevok. Táto suma poputuje na podporu organizácie Asociácia pomoci postihnutým - APPA, ktorá od roku 2009 všestranne pomáha deťom a dospelým s telesným postihnutím.

Viac o činnosti APPA sa dozviete na www.appa.sk

Ďakujeme za podporu a ochotu pomáhať!
Váš e-shop Senzima

This will close in 0 seconds